TV LG 32" LV340C

21987

38 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Televizor i markes LG modeli LV340C

Me rezolucion HD dhe ekran Display LED me madhesi 32"

Rezolucioni i ekranit 1366 X 768 LED

Televizori nuk eshte Smart 

Audio e paster dhe volumi i larte do ju mundesojne te ktheni dhomen tuaj te ndenjes ne nje mini kinema.

Moduli CL+.Kornize e holle dhe elegante. Frekuenca 100 PMI 

Marresi DTS/DVB-T2/C/t2. Lidhjet USB,HDMI

Marka LG
Garancia 1 vit
Rezolucioni Rezolucioni 1366x768
SMART JO

Më shumë informacion

Televizor i markes LG modeli LV340C

Me rezolucion HD dhe ekran Display LED me madhesi 32"

Rezolucioni i ekranit 1366 X 768 LED

Televizori nuk eshte Smart 

Audio e paster dhe volumi i larte do ju mundesojne te ktheni dhomen tuaj te ndenjes ne nje mini kinema.

Moduli CL+.Kornize e holle dhe elegante. Frekuenca 100 PMI 

Marresi DTS/DVB-T2/C/t2. Lidhjet USB,HDMI

Fleta e të dhënave

Marka LG
Garancia 1 vit
Rezolucioni Rezolucioni 1366x768
SMART JO

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: