TV LG 43" LED SMART 43LJ594V

22011

Televizor i markes LG modeli 43LJ594V

Me ekran me madhesi 43" dhe rezolucion 1920 x 1080 full HD

Kontrasti MEGA DCR

Audio e paster dhe volumi i larte do ju mundesojne te ktheni dhomen tuaj te ndenjes ne nje mini kinema.

Kornize e holle dhe elegante rreth ekranit ngjyre e zeze

Televizori eshte SMART(WebOS)

Cilesi shume e mire zeri. Marres dixhital tokesor High Definiton dhe kabllor i integruar DVB-T2,DVB-C,DVB-S2.

Lidhjet HDMI/USB/RCA/LAN

Marka LG
Garancia 1 vit
Rezolucioni Rezolucioni 1920x1080
Madhesia e Ekranit TV 43"
SMART PO
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Televizor i markes LG modeli 43LJ594V

Me ekran me madhesi 43" dhe rezolucion 1920 x 1080 full HD

Kontrasti MEGA DCR

Audio e paster dhe volumi i larte do ju mundesojne te ktheni dhomen tuaj te ndenjes ne nje mini kinema.

Kornize e holle dhe elegante rreth ekranit ngjyre e zeze

Televizori eshte SMART(WebOS)

Cilesi shume e mire zeri. Marres dixhital tokesor High Definiton dhe kabllor i integruar DVB-T2,DVB-C,DVB-S2.

Lidhjet HDMI/USB/RCA/LAN

Fleta e të dhënave

Marka LG
Garancia 1 vit
Rezolucioni Rezolucioni 1920x1080
Madhesia e Ekranit TV 43"
SMART PO

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë