TV LG 49" FHD 49LH5100

21994

Televizor i markes LG modeli 49LH5100

Full HD me rezolucion 1920 x 1080

Me cilesi zeri shume te paster zeri dhe figure Me madhesi ekrani 49" LED dhe dizenjo metalike anesore shume elegante

Audio e paster dhe volumi i larte do ju mundesojne te ktheni dhomen tuaj te ndenjes ne nje mini kinema.

Koha Reagimit(response) 300 PMI

Rrjedhshmeria e pamjes/Frekuenca: 300Hz CMP

Marresi DTS/DVB-T/C. Lidhjet USB,HDMI

Marka LG
Garancia 1 vit
Ekran LED Ekran LED
Madhesia e Ekranit TV 49"
SMART JO
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Televizor i markes LG modeli 49LH5100

Full HD me rezolucion 1920 x 1080

Me cilesi zeri shume te paster zeri dhe figure Me madhesi ekrani 49" LED dhe dizenjo metalike anesore shume elegante

Audio e paster dhe volumi i larte do ju mundesojne te ktheni dhomen tuaj te ndenjes ne nje mini kinema.

Koha Reagimit(response) 300 PMI

Rrjedhshmeria e pamjes/Frekuenca: 300Hz CMP

Marresi DTS/DVB-T/C. Lidhjet USB,HDMI

Fleta e të dhënave

Marka LG
Garancia 1 vit
Ekran LED Ekran LED
Madhesia e Ekranit TV 49"
SMART JO
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: