TV LG 55" LED FULL HD 55LB731V

22012

139 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Televizor me madhesi ekrani 55"

Marka LG modeli 55LB731V

LED Full HD 80HZ, mega kontrast

Audio e paster dhe volumi i larte do ju mundesojne te ktheni dhomen tuaj te ndenjes ne nje mini kinema.

Kornize e holle dhe elegante rreth ekranit ngjyre e zeze

Televizori eshte SMART System WEB OS dhe funksion wifi

Mund ta lidhni televizorin tuaj me internet wifi dhe ta ktheni ate ne nje kompjuter

Cilesi shume e mire zeri.Moduli CL+

Marres dixhital tokesor High Definiton dhe kabllor i integruar DVB-T2 / C /S2 CL+ HDMI USB SMART

Lidhjet WIFI / LAN 3D AKTIV / 2D - 3D Konverter

Marka LG
Garancia 1 vit
Rezolucioni Rezolucioni 1920x1080
Madhesia e Ekranit TV 55"
Lloji TV LED
SMART PO
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)

Më shumë informacion

Televizor me madhesi ekrani 55"

Marka LG modeli 55LB731V

LED Full HD 80HZ, mega kontrast

Audio e paster dhe volumi i larte do ju mundesojne te ktheni dhomen tuaj te ndenjes ne nje mini kinema.

Kornize e holle dhe elegante rreth ekranit ngjyre e zeze

Televizori eshte SMART System WEB OS dhe funksion wifi

Mund ta lidhni televizorin tuaj me internet wifi dhe ta ktheni ate ne nje kompjuter

Cilesi shume e mire zeri.Moduli CL+

Marres dixhital tokesor High Definiton dhe kabllor i integruar DVB-T2 / C /S2 CL+ HDMI USB SMART

Lidhjet WIFI / LAN 3D AKTIV / 2D - 3D Konverter

Fleta e të dhënave

Marka LG
Garancia 1 vit
Rezolucioni Rezolucioni 1920x1080
Madhesia e Ekranit TV 55"
Lloji TV LED
SMART PO
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: