Televizor i markes LG modeli 32LJ590U

Ekran me madhesi 32" rezolucion HD 1366 x 768

Me sistem operimi WebOS dhe ekran LED

Frekuenca 900 PMI

Televizori eshte SMART qe ju ofron mundesine ta lidhni me wirelessin e shtepise tuaj dhe te navigoni permes tij

Me kornize te holle ngjyre metalizato. Marresi DVB-T2/C/S2

Lidhje HDMI, USB, LAN

Me cilesi te larte Audio dhe figure

Marka LG
Garancia 2 vjet
Madhesia e Ekranit TV 32"
Lloji TV LED
SMART PO
Rezolucioni 1366 x 768 (HD)
Frekuenca 900 PMI
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Televizor i markes LG modeli 32LJ590U

Ekran me madhesi 32" rezolucion HD 1366 x 768

Me sistem operimi WebOS dhe ekran LED

Frekuenca 900 PMI

Televizori eshte SMART qe ju ofron mundesine ta lidhni me wirelessin e shtepise tuaj dhe te navigoni permes tij

Me kornize te holle ngjyre metalizato. Marresi DVB-T2/C/S2

Lidhje HDMI, USB, LAN

Me cilesi te larte Audio dhe figure

Fleta e të dhënave

Marka LG
Garancia 2 vjet
Madhesia e Ekranit TV 32"
Lloji TV LED
SMART PO
Rezolucioni 1366 x 768 (HD)
Frekuenca 900 PMI

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë