Cmim i reduktuar! Tv Lobod 40 FHD Smart

Tv Lobod 40-19 T2/S2 Android

22502

34 990 Lekë

36 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Televizor i markes Lobod 40 inch

Android Smart TV

Marres DVB-T2/S2

Rezolucioni: Full HD(1920×1080).

Kontrasti: 5000:1

Portat hyrese: HDMI

Moduli: CL+

Frekuenca: 100 HZ

Audio: 2x10W

Kendi i shikimit: 170°x160°

Formati i ekranit: 16:9

Marka Lobod
Garancia 1 vit
SMART PO
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)
Frekuenca 100Hz

Më shumë informacion

Televizor i markes Lobod 40 inch

Android Smart TV

Marres DVB-T2/S2

Rezolucioni: Full HD(1920×1080).

Kontrasti: 5000:1

Portat hyrese: HDMI

Moduli: CL+

Frekuenca: 100 HZ

Audio: 2x10W

Kendi i shikimit: 170°x160°

Formati i ekranit: 16:9

Fleta e të dhënave

Marka Lobod
Garancia 1 vit
SMART PO
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)
Frekuenca 100Hz

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: