TV PANASONIC 55" SMART 55AS750E

22015

119 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Panasonic me madhesi 55" nje kinema e vertete ne shtepine tuaj

Televizori eshte model 55AS750E, FULL HD me rezolucion1920 X 1080 pixel

Televizori LED eshte Smart 3D.

Audio e paster dhe volumi i larte.

Procesori dual core +Moduli CL+. Kornize e holle dhe elegante. 

Frekuenca 1200 PMI . Marresi USB,HDMI,SCART. 

Marka Panasonic
Garancia 1 vit
Rezolucioni Rezolucioni 1920x1080
Madhesia e Ekranit TV 55"
Lloji TV LED
SMART PO

Më shumë informacion

Panasonic me madhesi 55" nje kinema e vertete ne shtepine tuaj

Televizori eshte model 55AS750E, FULL HD me rezolucion1920 X 1080 pixel

Televizori LED eshte Smart 3D.

Audio e paster dhe volumi i larte.

Procesori dual core +Moduli CL+. Kornize e holle dhe elegante. 

Frekuenca 1200 PMI . Marresi USB,HDMI,SCART. 

Fleta e të dhënave

Marka Panasonic
Garancia 1 vit
Rezolucioni Rezolucioni 1920x1080
Madhesia e Ekranit TV 55"
Lloji TV LED
SMART PO

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: