TV PANASONIC 55" TX-55AS650E

22018

119 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

TV Panasonic me madhesi 55" nje kinema e vertete ne shtepine tuaj

Televizori eshte modelTX-55AS650E LED SMART 

Rezolucioni Full HD ekran LCD LED. ME Teknologji 3D

Processor DUAL CORE PLUS

Audio e paster dhe volumi i larte.Frekuenca 1200Hz

Kontrast Brilliant për të sjellë më të mirën në të gjitha filmat tuaj të preferuar

Kornize e holle dhe elegante metalike dhe mbeshtetese metalike

Frekuenca 1200 Hz( 1920X1080). Marresi DVB-C/T,DLNA/WIFI

Marka Panasonic
Garancia 1 vit
Madhesia e Ekranit TV 55"
SMART PO
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)

Më shumë informacion

TV Panasonic me madhesi 55" nje kinema e vertete ne shtepine tuaj

Televizori eshte modelTX-55AS650E LED SMART 

Rezolucioni Full HD ekran LCD LED. ME Teknologji 3D

Processor DUAL CORE PLUS

Audio e paster dhe volumi i larte.Frekuenca 1200Hz

Kontrast Brilliant për të sjellë më të mirën në të gjitha filmat tuaj të preferuar

Kornize e holle dhe elegante metalike dhe mbeshtetese metalike

Frekuenca 1200 Hz( 1920X1080). Marresi DVB-C/T,DLNA/WIFI

Fleta e të dhënave

Marka Panasonic
Garancia 1 vit
Madhesia e Ekranit TV 55"
SMART PO
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: