TV PANASONIC 58" TX-58DX703E

22019

134 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

TV Panasonic me madhesi 58" nje kinema e vertete ne shtepine tuaj

Televizori eshte model TX-58DX703E

Televizori ka disa nga teknologjitë më të fundit, duke përfshirë rezolucionin 4K ekranin LED LCD, Full HD (3840 X 2160) dhe frekuencen 1400HRZ

Audio e paster dhe volumi i larte. Moduli CL+

Kontrast Brilliant për të sjellë më të mirën në të gjitha filmat tuaj të preferuar

Kornize e holle dhe elegante metalike.

Lidhjet SCART,USB,HDMI,LAN
Marresi DVB-T/T2/DVB-S2/DVB-C. Pesha 24 KG Kg ( Paketim )
Marka Panasonic
Garancia 1 vit
Madhesia e Ekranit TV 58"
Lloji TV LED
SMART PO
Rezolucioni 4K (Ultra-HD)

Më shumë informacion

TV Panasonic me madhesi 58" nje kinema e vertete ne shtepine tuaj

Televizori eshte model TX-58DX703E

Televizori ka disa nga teknologjitë më të fundit, duke përfshirë rezolucionin 4K ekranin LED LCD, Full HD (3840 X 2160) dhe frekuencen 1400HRZ

Audio e paster dhe volumi i larte. Moduli CL+

Kontrast Brilliant për të sjellë më të mirën në të gjitha filmat tuaj të preferuar

Kornize e holle dhe elegante metalike.

Lidhjet SCART,USB,HDMI,LAN
Marresi DVB-T/T2/DVB-S2/DVB-C. Pesha 24 KG Kg ( Paketim )

Fleta e të dhënave

Marka Panasonic
Garancia 1 vit
Madhesia e Ekranit TV 58"
Lloji TV LED
SMART PO
Rezolucioni 4K (Ultra-HD)

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: