TV PHILIPS 55" ULTRA HD SMART TV 55PUS6101/12

22021

106 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

TV Philips modeli 55PUS6101/12

Me madhesi ekrani 55" ULTRA HD 

SMART TV me rezolucion 3840 x 2160 pixel

Televizori ka disa nga teknologjitë më të fundit, duke përfshirë rezolucionin 4K ekranin LED LCD, Full HD (3840 X 2160) dhe frekuencen 800Hz

Audio e paster dhe volumi i larte. Moduli CL+.

Kontrast Brilliant për të sjellë më të mirën në të gjitha filmat tuaj të preferuar

Kornize e holle dhe elegante metalike.

Lidhjet HDMI,USB,SCART,RCA
Marresi DVB T/C/T2/T2-HD/S/S2. 
Marka Philips
Garancia 1 vit
Madhesia e Ekranit TV 55"
Lloji TV LED
SMART PO
Rezolucioni 4K (Ultra-HD)
Frekuenca 800Hz

Më shumë informacion

TV Philips modeli 55PUS6101/12

Me madhesi ekrani 55" ULTRA HD 

SMART TV me rezolucion 3840 x 2160 pixel

Televizori ka disa nga teknologjitë më të fundit, duke përfshirë rezolucionin 4K ekranin LED LCD, Full HD (3840 X 2160) dhe frekuencen 800Hz

Audio e paster dhe volumi i larte. Moduli CL+.

Kontrast Brilliant për të sjellë më të mirën në të gjitha filmat tuaj të preferuar

Kornize e holle dhe elegante metalike.

Lidhjet HDMI,USB,SCART,RCA
Marresi DVB T/C/T2/T2-HD/S/S2. 

Fleta e të dhënave

Marka Philips
Garancia 1 vit
Madhesia e Ekranit TV 55"
Lloji TV LED
SMART PO
Rezolucioni 4K (Ultra-HD)
Frekuenca 800Hz

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: