Televizor Samsung modeli UE32M4002AKXXH

Ekran me madhesi 32". Me kornize metalike te zeze anesore shume fine

Me rezolucion HD, display LED

Koha Reagimit(response) 100 PQI

Moduli CL+.Marresi DVB-T2 / C / S2

Marresi DVB T2/C/S2. Lidhjet HDMI,USB

Marka Samsung
Madhesia e Ekranit TV 32"
Lloji TV LED
SMART JO
Rezolucioni 1366 x 768 (HD)
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Televizor Samsung modeli UE32M4002AKXXH

Ekran me madhesi 32". Me kornize metalike te zeze anesore shume fine

Me rezolucion HD, display LED

Koha Reagimit(response) 100 PQI

Moduli CL+.Marresi DVB-T2 / C / S2

Marresi DVB T2/C/S2. Lidhjet HDMI,USB

Fleta e të dhënave

Marka Samsung
Madhesia e Ekranit TV 32"
Lloji TV LED
SMART JO
Rezolucioni 1366 x 768 (HD)

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: