TV SAMSUNG 40" FHD SMART 40J5202

22025

62 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Televizor i markes Samsung modeli 40J5202

Smart Full HD me madhesi ekrani 40" dispaly LED

Procesor quad core me rezolucion 1920 x 1080

Kontrasti Mega. Moduli Cl+ dhe frekuenca 200PQI

Teknologji Smart ju ofron lidhjen me wifi dhe porte LAN per te lundruar ne internet

Me lidhje HDMI/USB/SCART etj

Marka Samsung
Garancia 1 vit
Madhesia e Ekranit TV 40"
Lloji TV LED
SMART PO
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)
Permasat (cm) 92x72cm

Më shumë informacion

Televizor i markes Samsung modeli 40J5202

Smart Full HD me madhesi ekrani 40" dispaly LED

Procesor quad core me rezolucion 1920 x 1080

Kontrasti Mega. Moduli Cl+ dhe frekuenca 200PQI

Teknologji Smart ju ofron lidhjen me wifi dhe porte LAN per te lundruar ne internet

Me lidhje HDMI/USB/SCART etj

Fleta e të dhënave

Marka Samsung
Garancia 1 vit
Madhesia e Ekranit TV 40"
Lloji TV LED
SMART PO
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)
Permasat (cm) 92x72cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: