TV SAMSUNG 40" FHD UE40M5002AK

22024

Samsung

Televizor Samsung me madhesi 40"

Ngjyre e zeze me kornize metalike anesore shume fine

Me rezolucion FULL HD, display LED

Kontrasti MEGA KONTRAST me frekuence 100Hz

Marresi DVB-T2 / C. Lidhjet  HDMI,USB,SCART

Audio e paster dhe volumi i larte do ju mundesojne te shijoni filmat apo pragramet tuaja te preferuara

Marka Samsung
Garancia 1 vit
Madhesia e Ekranit TV 40"
Lloji TV LED
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Televizor Samsung me madhesi 40"

Ngjyre e zeze me kornize metalike anesore shume fine

Me rezolucion FULL HD, display LED

Kontrasti MEGA KONTRAST me frekuence 100Hz

Marresi DVB-T2 / C. Lidhjet  HDMI,USB,SCART

Audio e paster dhe volumi i larte do ju mundesojne te shijoni filmat apo pragramet tuaja te preferuara

Fleta e të dhënave

Marka Samsung
Garancia 1 vit
Madhesia e Ekranit TV 40"
Lloji TV LED
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë