TV SAMSUNG 49" LED UE49K5102

21984

62 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Televizor i markes Samsung modeli UE49K5102

Me rezolucion Full HD dhe ekran me madhesi 49"

Kontrasti MEGA DCR dhe rezolucioni i ekranit1 1920 X 1080 pixel

Ekran LED jo SMART

Audio e paster dhe volumi i larte do ju mundesojne te ktheni dhomen tuaj te ndenjes ne nje mini kinema.

Moduli CL+. Kornize e holle dhe elegante. Frekuenca 200 PMI 

Marresi DVB-T2-C. Lidhjet USB,HDMI,SCART

Marka Samsung
Garancia 1 vit
Rezolucioni Rezolucioni 1920x1080
Ekran LED Ekran LED
Madhesia e Ekranit TV 49"
Lloji TV LED
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)

Më shumë informacion

Televizor i markes Samsung modeli UE49K5102

Me rezolucion Full HD dhe ekran me madhesi 49"

Kontrasti MEGA DCR dhe rezolucioni i ekranit1 1920 X 1080 pixel

Ekran LED jo SMART

Audio e paster dhe volumi i larte do ju mundesojne te ktheni dhomen tuaj te ndenjes ne nje mini kinema.

Moduli CL+. Kornize e holle dhe elegante. Frekuenca 200 PMI 

Marresi DVB-T2-C. Lidhjet USB,HDMI,SCART

Fleta e të dhënave

Marka Samsung
Garancia 1 vit
Rezolucioni Rezolucioni 1920x1080
Ekran LED Ekran LED
Madhesia e Ekranit TV 49"
Lloji TV LED
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: