TV SAMSUNG 49" SMART 49M5582 WHITE

22022

Televizor Samsung me madhesi 49"

Ngjyre e bardhe me kornize metalike anesore shume fine

Smart Operating System Tizen 3.0, qe ju ofron mundesine e lidhjes me Wifi/Lan

Procesor quad core me rezolucion FULL HD

Koha Reagimit(response) 800 PQI

Marresi DVB T2/C/S2. Lidhjet 3XHDMI,2xUSB

Televizori eshte me ngjyre te bardhe

Marka Samsung
Garancia 1 vit
Madhesia e Ekranit TV 49"
SMART PO
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Televizor Samsung me madhesi 49"

Ngjyre e bardhe me kornize metalike anesore shume fine

Smart Operating System Tizen 3.0, qe ju ofron mundesine e lidhjes me Wifi/Lan

Procesor quad core me rezolucion FULL HD

Koha Reagimit(response) 800 PQI

Marresi DVB T2/C/S2. Lidhjet 3XHDMI,2xUSB

Televizori eshte me ngjyre te bardhe

Fleta e të dhënave

Marka Samsung
Garancia 1 vit
Madhesia e Ekranit TV 49"
SMART PO
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: