TV SAMSUNG 49" UE49K5102AKXXH

22049

Televizor i markes Samsung modeli UE49K5102AKXXH

Ekran me madhesi 49" rezolucion FULL HD

Me sistem operimi Tizien dhe ekran LED

Kontrasti Mega Contrast. Permasat e TV me mbajtese 109.7 x 74.3 x 23cm

Me kornize metalike ngjyre te zeze. Marresi DVB-T2/C

Me cilesi te larte Audio dhe figure do ta ktheje dhomen tuaj te ndenjes ne nje kinema te vertete

Marka Samsung
Garancia 1 vit
Madhesia e Ekranit TV 49"
Lloji TV LED
SMART JO
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Televizor i markes Samsung modeli UE49K5102AKXXH

Ekran me madhesi 49" rezolucion FULL HD

Me sistem operimi Tizien dhe ekran LED

Kontrasti Mega Contrast. Permasat e TV me mbajtese 109.7 x 74.3 x 23cm

Me kornize metalike ngjyre te zeze. Marresi DVB-T2/C

Me cilesi te larte Audio dhe figure do ta ktheje dhomen tuaj te ndenjes ne nje kinema te vertete

Fleta e të dhënave

Marka Samsung
Garancia 1 vit
Madhesia e Ekranit TV 49"
Lloji TV LED
SMART JO
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë