TV SAMSUNG 55" LED 4K UE55KU6092

21985

Samsung

Televizor i markes Samsung modeli 32LH590U

Me rezolucion Ultra HD 4K dhe ekran me madhesi 55"

Rezolucioni i plotë Ultra kombinohet me nivelet e cilësisë së imazhit ,bashke me dizenjon  të gjithë të e lëmuar metalike e bejne kete televizor zgjedhjen e duhur per shtepine tuaj

Kontrasti MEGA DCR dhe rezolucioni i ekranit 3840 x 2160 (4K UHD)

Televizori eshte Smart me rezolucion 1920 X 1080 pixel

Audio e paster dhe volumi i larte do ju mundesojne te ktheni dhomen tuaj te ndenjes ne nje mini kinema.

Moduli CL+.Kornize e holle dhe elegante. Frekuenca 1300 PMI 

Marresi DTS/DVB-T2/C/S2. Lidhjet USB,HDMI,SCART

Marka Samsung
Garancia 1 vit
Rezolucioni Rezolucioni 1920x1080
Ekran LED Ekran LED
Madhesia e Ekranit TV 55"
Lloji TV LED
SMART PO
Rezolucioni 3840 x 2160 (4K UHD)
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Televizor i markes Samsung modeli 32LH590U

Me rezolucion Ultra HD 4K dhe ekran me madhesi 55"

Rezolucioni i plotë Ultra kombinohet me nivelet e cilësisë së imazhit ,bashke me dizenjon  të gjithë të e lëmuar metalike e bejne kete televizor zgjedhjen e duhur per shtepine tuaj

Kontrasti MEGA DCR dhe rezolucioni i ekranit 3840 x 2160 (4K UHD)

Televizori eshte Smart me rezolucion 1920 X 1080 pixel

Audio e paster dhe volumi i larte do ju mundesojne te ktheni dhomen tuaj te ndenjes ne nje mini kinema.

Moduli CL+.Kornize e holle dhe elegante. Frekuenca 1300 PMI 

Marresi DTS/DVB-T2/C/S2. Lidhjet USB,HDMI,SCART

Fleta e të dhënave

Marka Samsung
Garancia 1 vit
Rezolucioni Rezolucioni 1920x1080
Ekran LED Ekran LED
Madhesia e Ekranit TV 55"
Lloji TV LED
SMART PO
Rezolucioni 3840 x 2160 (4K UHD)

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë