Televizor i markes Samsung modeli UE65MU7002TXXH

Ekran me madhesi 65" rezolucion 4k Ultra PREMIUM HD 

Me sistem operimi Tizien dhe ekran LED

Kontrasti Mega Contrast.FREKUENCA 2300 PQI

Televizori eshte SMART qe ju ofron mundesine ta lidhni me wirelessin e shtepise tuaj dhe te navigoni permes tij

Me kornize metalike ngjyre gri. Marresi DVB-T2 / C / S2

Me cilesi te larte Audio dhe figure do ta ktheje dhomen tuaj te ndenjes ne nje kinema te vertete

Marka Samsung
Garancia 1 vit
Madhesia e Ekranit TV 65"
Lloji TV LED
SMART PO
Rezolucioni 4K (Ultra-HD)
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Televizor i markes Samsung modeli UE65MU7002TXXH

Ekran me madhesi 65" rezolucion 4k Ultra PREMIUM HD 

Me sistem operimi Tizien dhe ekran LED

Kontrasti Mega Contrast.FREKUENCA 2300 PQI

Televizori eshte SMART qe ju ofron mundesine ta lidhni me wirelessin e shtepise tuaj dhe te navigoni permes tij

Me kornize metalike ngjyre gri. Marresi DVB-T2 / C / S2

Me cilesi te larte Audio dhe figure do ta ktheje dhomen tuaj te ndenjes ne nje kinema te vertete

Fleta e të dhënave

Marka Samsung
Garancia 1 vit
Madhesia e Ekranit TV 65"
Lloji TV LED
SMART PO
Rezolucioni 4K (Ultra-HD)

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

<