TV SAMSUNG LED 32" UE32M5572AUXXH

22729

Samsung

Televizor i markes Samsung modeli UE32M5572AUXXH

Ekran me madhesi 32" rezolucion Full HD

Procesor Quad Core

Me sistem operimi Tizien dhe ekran LED

Frekuenca 600 PQI

Televizori eshte SMART qe ju ofron mundesine ta lidhni me wirelessin e shtepise tuaj dhe te navigoni permes tij

Me kornize te holle metalizato. Marresi DVB-T2/CS2

Me cilesi te larte Audio dhe figure

Marka Samsung
Garancia 2 vjet
Madhesia e Ekranit TV 32"
SMART PO
Rezolucioni Full HD
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Televizor i markes Samsung modeli UE32M5572AUXXH

Ekran me madhesi 32" rezolucion Full HD

Procesor Quad Core

Me sistem operimi Tizien dhe ekran LED

Frekuenca 600 PQI

Televizori eshte SMART qe ju ofron mundesine ta lidhni me wirelessin e shtepise tuaj dhe te navigoni permes tij

Me kornize te holle metalizato. Marresi DVB-T2/CS2

Me cilesi te larte Audio dhe figure

Fleta e të dhënave

Marka Samsung
Garancia 2 vjet
Madhesia e Ekranit TV 32"
SMART PO
Rezolucioni Full HD

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë