TV SAMSUNG LED 49" UE49MU6222KXXH

22724

Samsung

Televizor i markes Samsung modeli UE49MU6222KXXH

Ekran me madhesi 49" rezolucion 3840 x 2160

Processor QUAD CORE

Me sistem operimi Tizien dhe ekran LED

FRrekuenca 1300 PQI

Televizori eshte SMART qe ju ofron mundesine ta lidhni me wirelessin e shtepise tuaj dhe te navigoni permes tij

Me kornize te holle ngjyre te zeze. Marresi DVB-T2C

Me cilesi te larte audio dhe figure

Marka Samsung
Garancia 2 vjet
Madhesia e Ekranit TV 49"
Lloji TV LED
SMART PO
Rezolucioni 3840 × 2160
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Televizor i markes Samsung modeli UE49MU6222KXXH

Ekran me madhesi 49" rezolucion 3840 x 2160

Processor QUAD CORE

Me sistem operimi Tizien dhe ekran LED

FRrekuenca 1300 PQI

Televizori eshte SMART qe ju ofron mundesine ta lidhni me wirelessin e shtepise tuaj dhe te navigoni permes tij

Me kornize te holle ngjyre te zeze. Marresi DVB-T2C

Me cilesi te larte audio dhe figure

Fleta e të dhënave

Marka Samsung
Garancia 2 vjet
Madhesia e Ekranit TV 49"
Lloji TV LED
SMART PO
Rezolucioni 3840 × 2160

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë