TV Elektra 32" LED ET-32HD16 DVBT2

Shëno vlerësimin tënd

TV Elektra 32" LED ET-32HD16 DVBT2

TV Elektra 32" LED ET-32HD16 DVBT2

 • 2 vjet garanci
 • Servis i Garantuar

Add to wishlist

TV Elektra 32" LED ET-3215HD Shiko te zmadhuar

OZ0420

24 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Televizore Elektra 32" me rezolucion HD 1366 x 768 Pixels

Prodhim i vitit 2016. Modeli ET-32HD16

Shikoni programet, filmat apo sportet tuaja te preferuara ne kete Televizor me rezolucion HD. 

Audio e paster dhe volumi i larte do ju mundesojne te ktheni dhomen tuaj te ndenjes ne nje mini kinema.

Kornize e holle dhe elegante rreth ekranit 32". Ngjyra e zeze.

Rrjedhshmeria e pamjes/Frekuenca: 100Hz

Marres dixhital tokesor dhe kabllor i integruar High Definition DVB-T2/C

Portat: 3 porta HDMI, 1 porte USB, 1 porte VGA, 1 porte Skart

Pesha: 3.8kg

Permasat:

 Me kembe: 46.7 x 74.5 x15 cm

 Pa kembe: 43.4 x 74.5 x 6.9 cm

 • Specifikimet
 • Marka: Elektra
 • Garancia: 2 vjet
 • Servis i Garantuar: Servis i Garantuar
 • Madhesia e Ekranit TV: 32"
 • Lloji TV: LED
 • SMART: JO
 • Rezolucioni: 1366 x 768 (HD)
 • Frekuenca: 100Hz