TV Fuego 40" LED 40FG3300

11948

TV Fuego 40" LED 40FG3300

Televizor Fuego LED 40" me rezolucion Full HD 1920 x 1080
Porta USB ju mundeson te shikoni filma apo te degjoni muzike direkt nga USB-ja juaj.
Dizajn elegant. Kornize e holle e zeze rreth ekranit.

Rrjedhsmeria e pamjes/Frekuenca 400Hz
Kontrast dinamik i figures per tju mundesuar pamje me te qarte ne cdo detaj
Marres dixhital tokesor i integruar
Moduli CI+
Portat:
2 porta HDMI
1 porte USB
1 Komponent
1 Kompozit (AV)
1 Skart

Marka Fuego
Garancia 1 vit
Madhesia e Ekranit TV 40"
Lloji TV LED
SMART JO
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)
Frekuenca 400Hz
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

TV Fuego 40" LED 40FG3300

Televizor Fuego LED 40" me rezolucion Full HD 1920 x 1080
Porta USB ju mundeson te shikoni filma apo te degjoni muzike direkt nga USB-ja juaj.
Dizajn elegant. Kornize e holle e zeze rreth ekranit.

Rrjedhsmeria e pamjes/Frekuenca 400Hz
Kontrast dinamik i figures per tju mundesuar pamje me te qarte ne cdo detaj
Marres dixhital tokesor i integruar
Moduli CI+
Portat:
2 porta HDMI
1 porte USB
1 Komponent
1 Kompozit (AV)
1 Skart

Fleta e të dhënave

Marka Fuego
Garancia 1 vit
Madhesia e Ekranit TV 40"
Lloji TV LED
SMART JO
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)
Frekuenca 400Hz

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë