TV Fuego 40" LED 40VT3700FT2

  • 1 vit garanci

Add to wishlist

TV Fuego 40" LED 40FG3310MNT2 Shiko te zmadhuar

15660

36 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Televizor Fuego LED 40 polsh
Ekran LED me rezolucion Full HD 1920 X 1080 pixels
Stil modern, kornize e holle rreth ekranit 40"
Frekuenca 400Hz
Cilesia e zerit Dolby Digital me fuqi 16W (2 x 8W)
Marres dixhital tokesor HD dhe kabllor DVB-T2/C
Porte HDMI, Komponent, Skart. Kompozit, USB
Permasat me kembet: 90.19 x 57.07 x 20.95 cm
Permasat pa kembet: 90.19 x 51.32 x 9 cm
Pesha me kembet: 6.88 kg

  • Specifikimet
  • Marka: Fuego
  • Garancia: 1 vit
  • Madhesia e Ekranit TV: 40"
  • Lloji TV: LED
  • SMART: JO
  • Rezolucioni: 1920 x 1080 (Full-HD)
  • Frekuenca: 400Hz