TV Fuego 43" LED 43FG3330

13178

Televizor Fuego 43 polsh me rezolucion Full HD 1920x1080 pixels
Modeli 43FG3300
Ekran 43" (108cm)
Frekuenca 400Hz
2 porta HDMI
Porte USB per te pare filma ose degjuar muzike direkt nga nje pajisje me lidhje USB
DVB-T/CMarres Dixhital Tokesor dhe Kabllor i integruar

Marka Fuego
Garancia 1 vit
Madhesia e Ekranit TV 43"
Lloji TV LED
SMART JO
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)
Frekuenca 400Hz
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Televizor Fuego 43 polsh me rezolucion Full HD 1920x1080 pixels
Modeli 43FG3300
Ekran 43" (108cm)
Frekuenca 400Hz
2 porta HDMI
Porte USB per te pare filma ose degjuar muzike direkt nga nje pajisje me lidhje USB
DVB-T/CMarres Dixhital Tokesor dhe Kabllor i integruar

Fleta e të dhënave

Marka Fuego
Garancia 1 vit
Madhesia e Ekranit TV 43"
Lloji TV LED
SMART JO
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)
Frekuenca 400Hz

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë