TV Fuego 49" LED SMART 49FG3305

  • 1 vit garanci

Add to wishlist

TV Fuego 49" LED SMART 49FG3305 Shiko te zmadhuar

NP0931

69 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi


Televizor SMART Fuego Led 49FG3305
Madhesia e ekranit 49" LED me cilesi Full HD 1920 x 1080 pixels
Televizor SMART "inteligjent" per lundrim ne internet.
Ekran LED per ngjyra me te mira, cilesi me te larte imazhi dhe cilesi me e mire audio.
Marres dixhital tokesor dhe kabllor i integruar DVB-T/C
Porte HDMI, USB, Skart, Komponent, Kompozit, Dalje Optikale
Permasat: 22 x 111 x 69cm
Pesha: 12.9kg
Konsumi: 75W
Voltazhi: 220-240V

  • Specifikimet
  • Marka: Fuego
  • Garancia: 1 vit
  • Madhesia e Ekranit TV: 49"
  • Lloji TV: LED
  • SMART: PO
  • Rezolucioni: 1920 x 1080 (Full-HD)
  • Frekuenca: 400Hz