TV FUEGO 50" LED T2 50VT3700HDT2

16319

54 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Shikoni programet, filmat apo sportet tuaja te preferuara ne kete Televizor me madhesi ekrani 50" dhe rezolucion Full HD 1920 x 1080 pixels.

Audio e paster dhe volumi i larte do ju mundesojne te ktheni dhomen tuaj te ndenjes ne nje mini kinema.
Kornize e holle dhe elegante rreth ekranit 50". Ngjyra e zeze.
Rrjedhshmeria e pamjes/Frekuenca: 100Hz CMP
Cilesi e shume e mire zeri

PVR - Video regjistrues ne USB
Marres dixhital tokesor High Definiton dhe kabllor i integruar DVB-T2/C
Portat:
2 porta HDMI, 1 porte USB, 1 porte VGA, 1 porte Skart, 1 komponet,1 kompozit

Marka Fuego
Garancia 1 vit
Madhesia e Ekranit TV 50"
Lloji TV LED
SMART JO
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)
Frekuenca 100Hz

Më shumë informacion

Shikoni programet, filmat apo sportet tuaja te preferuara ne kete Televizor me madhesi ekrani 50" dhe rezolucion Full HD 1920 x 1080 pixels.

Audio e paster dhe volumi i larte do ju mundesojne te ktheni dhomen tuaj te ndenjes ne nje mini kinema.
Kornize e holle dhe elegante rreth ekranit 50". Ngjyra e zeze.
Rrjedhshmeria e pamjes/Frekuenca: 100Hz CMP
Cilesi e shume e mire zeri

PVR - Video regjistrues ne USB
Marres dixhital tokesor High Definiton dhe kabllor i integruar DVB-T2/C
Portat:
2 porta HDMI, 1 porte USB, 1 porte VGA, 1 porte Skart, 1 komponet,1 kompozit

Fleta e të dhënave

Marka Fuego
Garancia 1 vit
Madhesia e Ekranit TV 50"
Lloji TV LED
SMART JO
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)
Frekuenca 100Hz

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: