TV Grundig 32" LED 32VLE4500BF

 • 2 vjet garanci
 • Servis i Garantuar

11842

39 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Shikoni Filmat, Sportet dhe cdo program tjeter ne cilesi HD me rezolucion 1366 x 768 pixels
Teknologjia Mega Contrast ben te mundur rregullimin e ngjyrave ne menyre qe figura te jete sa me reale.
Audio SRS TruSurround HD me fuqi 40W
Frekuenca 100Hz
Dizajn qe pershtatet me cdo lloj mobilje. Kornize e holle rreth ekranit

Marres dixhital tokesor i integruar
Portat:
3 porta HDMI
1 Komponent
1 Komposit
1 Skart
1 Porte per USB

 • Specifikimet
 • Marka: Grundig
 • Garancia: 2 vjet
 • Servis i Garantuar: Servis i Garantuar
 • Madhesia e Ekranit TV: 32"
 • Lloji TV: LED
 • SMART: JO
 • Rezolucioni: 1366 x 768 (HD)
 • Frekuenca: 100Hz