TV Grundig 40" LED 40VLE4520BF

 • 2 vjet garanci
 • Servis i Garantuar

13082

55 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Shikoni Filmat, Sportet dhe cdo program tjeter ne cilesi Full HD 1920 x 1080 pixels

Ekran 40 polsh
Teknologjia Mega Contrast ben te mundur rregullimin e ngjyrave ne menyre qe figura te jete sa me reale.
Audio SRS TruSurround HD me fuqi 
Frekuenca 100Hz
Dizajn qe pershtatet me cdo lloj mobilje. Kornize e holle rreth ekranit

Marres Dixhital Tokesor dhe kabllor i integruar DVB-T / C

Konsumi maksimal: 60W
Konsumi ne standby: 0.5W


Portat:
3 porta HDMI
1 Komponent
1 Komposit
1 Skart
1 Porte per USB

 • Specifikimet
 • Marka: Grundig
 • Garancia: 2 vjet
 • Servis i Garantuar: Servis i Garantuar
 • Madhesia e Ekranit TV: 40"
 • Lloji TV: LED
 • SMART: JO
 • Rezolucioni: 1920 x 1080 (Full-HD)
 • Frekuenca: 100Hz