TV LED Elektra ET-32HD17

20295

24 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Televizor i markes Elektra modeli ET-32HD17

32" ekran LED TV Ready,LG, 

Cilesi video HD me rezolucion 1366 x 768 pixels

Marres Dixhital Tokesor dhe kabllor i integruar DVBT

Porte HDMIx3, Scart, nje dalje USB X 1 (fotografi, muzike, video), ),VGA x 1(hyrje per degjues)

Porte USB per te pare video ose degjuar muzike direkt nga nje pajisje me lidhje USB

RJ-45,Wi-Fi,Earphone (hyrje per degjues)

Marka Elektra
Garancia 2 vjet
Ekran LED Ekran LED
Madhesia e Ekranit 32"
SMART JO
Rezolucioni 1366 x 768 HD READY
Networking WiFi

Më shumë informacion

Televizor i markes Elektra modeli ET-32HD17

32" ekran LED TV Ready,LG, 

Cilesi video HD me rezolucion 1366 x 768 pixels

Marres Dixhital Tokesor dhe kabllor i integruar DVBT

Porte HDMIx3, Scart, nje dalje USB X 1 (fotografi, muzike, video), ),VGA x 1(hyrje per degjues)

Porte USB per te pare video ose degjuar muzike direkt nga nje pajisje me lidhje USB

RJ-45,Wi-Fi,Earphone (hyrje per degjues)

Fleta e të dhënave

Marka Elektra
Garancia 2 vjet
Ekran LED Ekran LED
Madhesia e Ekranit 32"
SMART JO
Rezolucioni 1366 x 768 HD READY
Networking WiFi

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: