TV LED Hitachi 55HK5W64 55"

21560

89 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Televizor i markes Hitachi modeli 55HK5W64

Shikoni programet, filmat apo sportet tuaja te preferuara ne kete Televizor me madhesi ekrani 55" dhe rezolucion 3840 x 2160

Televizori eshte 4kUltra HD LED

HITACHI 55HK5W64 është një televizor me permasa124.8 x78.5x 27.9 cm i përshtatshëm për çdo dhomë në shtëpinë tuaj.

Kornize e holle dhe elegante rreth ekranit. Ngjyra e zeze. Audio e paster dhe volumi i larte do ju mundesojne te ktheni dhomen tuaj te ndenjes ne nje mini kinema.

Figure shume te paster dhe cilesi shume e mire zeri.

TV vjen me një port USB dhe 3 porta HDMI dhe 2 porta USB

Marka Hitachi
Garancia 3 vjet
Permasa e Ekranit (inch) 55"
Rezolucioni 3840 x 2160
Porta USB 2 Porta usb
Klasa e Energjise A+

Më shumë informacion

Televizor i markes Hitachi modeli 55HK5W64

Shikoni programet, filmat apo sportet tuaja te preferuara ne kete Televizor me madhesi ekrani 55" dhe rezolucion 3840 x 2160

Televizori eshte 4kUltra HD LED

HITACHI 55HK5W64 është një televizor me permasa124.8 x78.5x 27.9 cm i përshtatshëm për çdo dhomë në shtëpinë tuaj.

Kornize e holle dhe elegante rreth ekranit. Ngjyra e zeze. Audio e paster dhe volumi i larte do ju mundesojne te ktheni dhomen tuaj te ndenjes ne nje mini kinema.

Figure shume te paster dhe cilesi shume e mire zeri.

TV vjen me një port USB dhe 3 porta HDMI dhe 2 porta USB

Fleta e të dhënave

Marka Hitachi
Garancia 3 vjet
Permasa e Ekranit (inch) 55"
Rezolucioni 3840 x 2160
Porta USB 2 Porta usb
Klasa e Energjise A+

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: