TV LG 32" LED 32LF510B

Rezolucion HD 1366 x 748 pixels
Rezolucioni i larte HD ju mundeson imazh me te qarte ne ekran 32".
Teknologjia e zerit Virtual Surround Plus
Fuqia e zerit 6W
Frekuenca/Rrjedhshmeria e pamjes: 300 PMI
Porta USB ju mundeson te shikoni filma, fotografi apo te degjoni muzike direkt nga USB-ja juaj.
Dizajn kontemporan dhe kornize e holle qe rrethon ekranin
Marres dixhital tokesor i integruar
Moduli CI+
Portat:
1 porte HDMI
1 porte USB
1 skart
Pesha: 4.7 kg
Permasat:

Marka LG
Garancia 2 vjet
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Madhesia e Ekranit TV 32"
Lloji TV LED
SMART JO
Rezolucioni 1366 x 768 (HD)
Frekuenca 50Hz
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

TV LG 32" LED 32LF510B

Rezolucion HD 1366 x 748 pixels
Rezolucioni i larte HD ju mundeson imazh me te qarte ne ekran 32".
Teknologjia e zerit Virtual Surround Plus
Fuqia e zerit 6W
Frekuenca/Rrjedhshmeria e pamjes: 300 PMI
Porta USB ju mundeson te shikoni filma, fotografi apo te degjoni muzike direkt nga USB-ja juaj.
Dizajn kontemporan dhe kornize e holle qe rrethon ekranin
Marres dixhital tokesor i integruar
Moduli CI+
Portat:
1 porte HDMI
1 porte USB
1 skart
Pesha: 4.7 kg
Permasat:

Fleta e të dhënave

Marka LG
Garancia 2 vjet
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Madhesia e Ekranit TV 32"
Lloji TV LED
SMART JO
Rezolucioni 1366 x 768 (HD)
Frekuenca 50Hz

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë