TV LG 32" LED 32LH500D

Shëno vlerësimin tënd

TV LG 32" LED 32LH500D

TV LG 32" LED 32LH500D

 • 2 vjet garanci
 • Garanci ne cilesi

NP1069

34 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

TV LG 32" LED 32LH500D

Video:
Televizor LG me ekran 32" (polsh) me rezolucion HD 1366 x 768 pixels
Rrjedhshmeria e pamjes 200Hz PMI
Marres dixhital tokesor High Definition, dhe marres kabllor
Vend per modul C+
Mega kontrast
Audio:
Fuqi 6W Ultra Surround mundeson volum te larte dhe ze te paster
Portat: HDMI, USB, Skart, Komponent, Kompozit, dalje optikale
Permasat:
Pa stenden 72.7 x 42.8 x 7.7 cm
Me stenden 72.7 x 42.9 x 17.95 cm

 • Specifikimet
 • Marka: LG
 • Garancia: 2 vjet
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Madhesia e Ekranit TV: 32"
 • Lloji TV: LED
 • SMART: JO
 • Rezolucioni: 1366 x 768 (HD)
 • Frekuenca: 200Hz