TV LG 37" Full HD 37LH200H (i perdorur)

 • 6 muaj garanci

19 490 Lekë

20 990 Lekë

-1 500 Lekë

Opsionet ne dispozicion

 • Pa Mbajtese Muri
 • Me Mbajtese Muri

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Televizor LG me madhesi 37" dhe cilesi figure Full HD
I perdorur por ne gjendje perfekte.
Pa bazamentin e poshtem, mund te vendoset ne murin e dhomes te Shtepise apo Hotelit, Lokale apo Zyra.

Mund te zgjidhni opsionin e TV + Mbajtese Muri ose PA Mbajtese Muri
Me 2 porta HDMI,porte USB, Porte VGA, Scart, Komponent dhe Komposit, Audio in/Speaker Out
Me marres Dixhital Tokesor dhe Kabllor te integruar DVB-T/DVB-C
Viti i prodhimit 2011

 • Specifikimet
 • Marka: LG
 • Garancia: 6 muaj
 • Pesha: 14.8 kg
 • Madhesia e Ekranit TV: 37"
 • Lloji TV: LCD
 • SMART: JO
 • Rezolucioni: 1920 x 1080 (Full-HD)
 • Frekuenca: 50Hz
 • Permasat (cm): 92.2 cm x 29.7 cm x 65.9 cm