TV LG LED 55UG870V

Shëno vlerësimin tënd

TV LG LED 55UG870V

TV LG LED 55UG870V

  • 2 vjet garanci
  • Garanci ne cilesi

NP1079

299 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

TV LG LED 55UG870V

Eshte nje tjeter dimension multifunksional i kesaj gjenerate

Ekran i harkuar per nje eksperience te re ne te parit TV.

Me 3D ultra

FULL HD

Pesha: 24.2kg

Permasat: Pa stenden:1241x723x98

Me stenden 1241x723x98mm

3 porta HDMI per te lidhur USB ose Blu Ray

Porte e vecante USB :1-V3.0 dhe 2 V2.0

1 porte Scart

PC Audio e jashtme  

Nje porte Ethernet: Per te lidhur kabllo interneti apo device te tjera qe ju duhen

Ekrani i harkuar eshte dizenjuar ne menyre te tille qe paraqet imazhin me detaje

Gjithashtu ben qe figura peisazhi te shihet i njejte ne pika te ndrsyhme ne kende te ndryshme 

Me teknologji IPS 4k: Paraqet ngjyra me te qarta me te forta dhe me reale

  • Specifikimet
  • Marka: LG
  • Garancia: 2 vjet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Madhesia e Ekranit TV: 55"
  • Lloji TV: LED i harkuar
  • Rezolucioni: 1920 x 1080 (Full-HD)
  • Frekuenca: 600Hz