TV Lobod 28" LED HD LED-2822 DVB T2

Shëno vlerësimin tënd

TV Lobod 28" LED HD LED-2822 DVB T2

TV Lobod 28" LED HD LED-2822 DVB T2

 • 1 vit garanci
 • Garanci ne cilesi

SAL0004

19 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Televizor LOBOD LED-2822 DVB T2
Madhesia e ekranit 28" (71cm diagonale)
Rezolucioni HD 1366 X 768 pixels
Kontrast te larte
Kendi i shikueshmerise 170°x160°
Marres dixhital tokesor dhe kabllor High Definition i integruar DVB-T, DVB-T2, DVB-C
Frekuenca 100Hz
Moduli CL+
Audio: 2 bokse nga 8W (16W total)
Portat:
- USB
- HDMI
- SCART
- VGA
- Kufje
- AV, YUV

 • Specifikimet
 • Marka: Lobod
 • Garancia: 1 vit
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Madhesia e Ekranit TV: 28"
 • Lloji TV: LED
 • SMART: JO
 • Rezolucioni: 1366 x 768 (HD)
 • Frekuenca: 100Hz