TV Lobod 32" LED T2/S2 HD LE-32D7

Shëno vlerësimin tënd

TV Lobod 32" LED T2/S2 HD LE-32D7

TV Lobod 32" LED T2/S2 HD LE-32D7

 • 1 vit garanci
 • Garanci ne cilesi

SAL0050

24 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

TV Lobod 32" LED T2/S2 HD LE-32D7

Madhesia e ekranit 32" (81cm diagonale)

Rezolucioni HD 1366 X 768 pixels
Marres Dixhital Tokesor dhe Sateliltor High Definition dhe kabllor i integruar DVB-T2/C/S2
(Marres Dixhital i Integruar HD DVB-T2 eshte i domosdoshem per te pare kanalet tokesore dhe satelitore tashme te dixhitalizuara).
Kontrast i larte
Frekuenca 100Hz
Kend i gjere i shikueshmerise 170°x 160°
Moduli CL+

Audio: 2 bokse nga 8W (16W total)

Portat:
- USB
- HDMI
- SCART
- VGA
- Kufje
- AV, YUV

Smart Energy Saving: Kursim maksimal i energjise elektrike

Permasat (pa kembe): 73.5 x 44 cm
Permasat (me kembe): 73.5 x 47 cm

 • Specifikimet
 • Marka: Lobod
 • Garancia: 1 vit
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Madhesia e Ekranit TV: 32"
 • Lloji TV: LED
 • SMART: JO
 • Rezolucioni: 1366 x 768 (HD)
 • Frekuenca: 100Hz