TV Lobod 39" LED HD LED-3918 DVB T2

Shëno vlerësimin tënd

TV Lobod 39" LED HD LED-3918 DVB T2

TV Lobod 39" LED HD LED-3918 DVB T2

 • 1 vit garanci
 • Garanci ne cilesi

SAL0027

34 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

TV LED LOBOD LE-3918 - DVB-T2

Televizor 39" High Definiton me rezolucion 1366 x 768 pixels
Marres Dixhital Tokesor High Definiton + Marres Kabllor te integruar DVB-T, DVB-C, DVB-T2
Marres Dixhital i integruar HD eshte i domosdoshem per te pare kanalet tokesore dixhitale.

Video:
Cilesi shume e mire video HD
Rrjedhshmeria e pamjes/Frekuenca 100Hz
Shpejtesia e levizjes se figures: 6.5ms
Numri maksimal i ngjyrave: 16.7 mln
Kontrast i larte
Formati 16:9
Kendi i shikimit 170°x160°

Audio:
2 bokse nga 10W per volum shume te larte
Balancues i volumit automatik ne menyre qe te krijoj efektin kinema.

Portat: USB, HDMI, VGA, Scart, Audio, coaxial, AV input/output
Ne kuti perfshihet: TV, Pult, manual perdorimi, kembet e TV dhe 2 bateri AAA per pultin

Permasat pa kembet: 80 x 50 cm
Permasat me kembet: 80 x 57 cm

 • Specifikimet
 • Marka: Lobod
 • Garancia: 1 vit
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Madhesia e Ekranit TV: 39"
 • Lloji TV: LED
 • Modeli TV: i Thjeshte
 • Rezolucioni: 1366 x 768 (HD)
 • Frekuenca: 100Hz