TV Lobod 40" LED Full HD LE-4018

Shëno vlerësimin tënd

TV Lobod 40" LED Full HD LE-4018

TV Lobod 40" LED Full HD LE-4018

 • 1 vit garanci
 • Garanci ne cilesi

Add to wishlist

TV Lobod 40" LED Full HD LE-4018 Shiko te zmadhuar

SAL0007

35 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Televizor Lobod TV LED LE-4018 - Full HD
Madhesia e ekranit 40" (102cm diagonale)
Rezolucioni Full HD 1920 X 1080 pixels
Kontrast te larte
Kendi i shikueshmerise 170°x160°
Marres dixhital tokesor dhe kabllor i integruar DVB-T/C
Frekuenca 100Hz
Moduli CL+
Audio: 2 bokse nga 10W (20W total)
Portat:
- USB
- HDMI
- SCART
- VGA
- Kufje
- AV, YUV

 • Specifikimet
 • Marka: Lobod
 • Garancia: 1 vit
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Madhesia e Ekranit TV: 40"
 • Lloji TV: LED
 • Modeli TV: i Thjeshte
 • Rezolucioni: 1920 x 1080 (Full-HD)
 • Frekuenca: 100Hz