TV Paolo 40" + Pastrues Ekrani DHURATE

Shëno vlerësimin tënd

TV Paolo 40" + Pastrues Ekrani DHURATE

TV Paolo 40" + Pastrues Ekrani DHURATE

 • 1 vit garanci
 • Garanci ne cilesi

ER0048

34 990 Lekë

Nëse do i blinit produktet vecantë do paguanit 35 980 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Shikoni programet, filmat apo sportet tuaja te preferuara ne kete Televizor me rezolucion Full HD 1920 x 1080 pixels
Audio e paster dhe volumi i larte do ju mundesojne te ktheni dhomen tuaj te ndenjes ne nje mini kinema.
Kornize e holle dhe elegante rreth ekranit 40". Ngjyra e zeze.
Rrjedhshmeria e pamjes/Frekuenca: 100Hz
Cilesi e shume e mire zeri

Fuqia e zerit: 2 x 8 W
Marres dixhital tokesor i integruar DVB-T/C
Portat:
3 porta HDMI
2 porta USB
1 porte VGA
1 porte Skart
1 komponet
1 kompozit

Permasat me kembet: 90.19 x 57.07 x 20.95 cm
Permasat pa kembet: 90.19 x 51.32 x 9 cm
Pesha: 3.8kg

 • Specifikimet
 • Marka: Paolo
 • Garancia: 1 vit
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Madhesia e Ekranit TV: 40"
 • Lloji TV: LED
 • Modeli TV: i Thjeshte
 • Rezolucioni: 1920 x 1080 (Full-HD)
 • Frekuenca: 100Hz

Permbajta e pakos