TV Samsung 32" LED UE32J4000AWXXH

 • 2 vjet garanci
 • Servis i Garantuar

OZ0421

43 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Televizore TV SAMSUNG LED UE32J4000AWXXH
Shikoni programet, filmat apo sportet tuaja te preferuara ne kete Televizor me rezolucion HD.
Audio e paster dhe volumi i larte do ju mundesojne te ktheni dhomen tuaj te ndenjes ne nje mini kinema.
Kornize e holle dhe elegante rreth ekranit 32". Ngjyra e zeze.
Rrjedhshmeria e pamjes/Frekuenca: 100Hz
Cilesia e zerit Dolby Digital Plus
Fuqai e zerit: 2 bokse nga 10W (20W total)
Marres tokesor i integruar
Portat: 2 porta HDMI, 1 porte USB, 1 porte VGA, 1 porte Skart, 1 komponet, 1 kompozit
Pesha: 3.8kg
Permasat:

 • Specifikimet
 • Marka: Samsung
 • Garancia: 2 vjet
 • Servis i Garantuar: Servis i Garantuar
 • Madhesia e Ekranit TV: 32"
 • Lloji TV: LED
 • SMART: JO
 • Rezolucioni: 1366 x 768 (HD)
 • Frekuenca: 100Hz