TV Samsung 32" LED UE32K4102AKXXH

  • 2 vjet garanci

15588

44 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

TV Samsung 32" LED UE32K4102AKXXH

Televizor me stil unik.
Televizori pothuajse gjithmone percakton se si do mobilohet shtepija, por ky Televizor shkon perfekt me cdo lloj ambienti dhe stili.
Pjesa e mbrapme nuk ka hapje ventilimi apo kabuj te tepert cka e ben te duket mire ne cdo lloj hapesire. Mund ta vendosni ne mur ose ne mes te dhomes dhe prap do te ngjaj bukur.

Video:
Ekrani LED 32" (80cm diagonal) rezolucioni HD 1366 x 768 pixels
Frekuenca 100Hz
Marres dixhital Tokesor dhe Kabllor i integruar DVB-T2/C
vend per Modul CL+

Audio:

2 bokse nga 10W Dolby Digital

Permasat:
Me kembet: 72.8 x 52.2 x 18cm, pesha 4.8kg
Pa kembet: 72.8 x 46.9 x 7.8cm, pesha 4.7kg

  • Specifikimet
  • Marka: Samsung
  • Garancia: 2 vjet
  • Madhesia e Ekranit TV: 32"
  • Lloji TV: LED
  • SMART: JO
  • Rezolucioni: 1366 x 768 (HD)
  • Frekuenca: 100Hz