TV Samsung 32" Smart LED Curved UE32J6302AKXXH

  • 2 vjet garanci

15850

89 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

TV Samsung 32" Smart LED Curved UE32J6302AKXXH

Televizor Samsung i harkuar, per nje eksperience te re ne te parit TV.
Seria 6 i televizoreve Samsung, modeli UE32J6302AKXXH
Ekran 32" (80cm diagonal) me rezolucion Full HD 1920 x 1080 pixels
Ekran i harkuar me kurbature 3000R
Frekuenca 600Hz PQI
TV smart ju mundeson te lundroni ne internet, wireless ose me kabell, vetem duke perdorur telekomanden
Marres dixhital tokesor High definiton dhe kabllor DVB-T2/C
Vend per modul CI+
Audio 20W (2 bokse nga 10W mundesojne audio te mjaftueshme per ta kthyer dhomen e ndenjes ne nje mini kinema)
Portat: 4 x HDMI, 3 x USB, komponent, kompozit, Porte LAN

  • Specifikimet
  • Marka: Samsung
  • Garancia: 2 vjet
  • Madhesia e Ekranit TV: 32"
  • Lloji TV: LED i harkuar
  • SMART: PO
  • Rezolucioni: 1920 x 1080 (Full-HD)
  • Frekuenca: 600Hz