TV Samsung 40" LED UE40J5100AWXXH

 • 2 vjet garanci
 • Servis i Garantuar

11855

66 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

TV Samsung 40" LED UE40J5100AWXXH

Ekran 40" LED me Rezolucion Full HD 1920 x 1080 pixels

Zbuloni nje realitet te ri ne cilesi Full High Definition
Dyfish rezolucion ne krahasim me nje Televizore te thjeshte HD.
Cilesia e figures dhe ngjyrat e ketij Televizori do ju lene pa fryme

Porta USB ju mundeson te shihni filma, video foto apo te degjoni muzike thjesht duke vendosur nje drive te jashtem si USB, Hard Disk apo edhe nga Telefoni juaj.

Frekuenca/Rrjedhshmeria: 200Hz

Teknologjia e zerit DTS Studio Sound me fuqi 20W

Dizajn futurist. Ekrani i TV rrethohet nga nje kornize e holle me ngjyre te zeze.
Marres dixhital tokesor i integruar
Moduli CI+

Portat:
2 porta HDMI
1 Komponent
1 Kompozit
1 Skart
1 porte USB

Pesha: 10.4 Kg

Permasat:

 • Specifikimet
 • Marka: Samsung
 • Garancia: 2 vjet
 • Servis i Garantuar: Servis i Garantuar
 • Madhesia e Ekranit TV: 40"
 • Lloji TV: LED
 • SMART: JO
 • Rezolucioni: 1920 x 1080 (Full-HD)
 • Frekuenca: 200Hz