TV Samsung 40" Smart LED Curved UE40JU6572UXXH

Shëno vlerësimin tënd

TV Samsung 40" Smart LED Curved UE40JU6572UXXH

TV Samsung 40" Smart LED Curved UE40JU6572UXXH

  • 2 vjet garanci
  • Garanci ne cilesi

NP1078

149 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

TV Samsung 40" Smart LED Curved UE40JU6572UXXH

Televizor Samsung i harkuar, per nje eksperience te re ne te parit TV.
Seria 6 i televizoreve Samsung, modeli UE40JU6572UXXH
Ekran 40" me rezolucion 4K Ultra HD 3840 x 2160 pixels
Ekran i harkuar me kurbature 3000R
Frekuenca 1100Hz PQI
TV Smart ju mundeson te lundroni ne interent, wireless ose me kabell, vetem duke perdorur telekomanden
Marres dixhital tokesor dhe satelitor High definiton + kabllor DVB-T2/C/S2
Vend per modul CI+
Audio 20W (2 bokse nga 10W mundseojn audio te mjaftueshme per ta kthyer dhomen e ndenjes ne nje mini kinema)
Portat: 4 x HDMI, 3 x USB, komponent, kompozit, Porte LAN

  • Specifikimet
  • Garancia: 2 vjet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Madhesia e Ekranit TV: 40"
  • Lloji TV: LED i harkuar
  • SMART: PO
  • Rezolucioni: 4K (Ultra-HD)
  • Frekuenca: 1100Hz