TV Samsung 40" Smart LED UE40J6272SUXXH

  • 2 vjet garanci

15859

88 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

TV Samsung 40" Smart LED UE40J6272SUXXH


Televizor Smart. Lidhet me internet, wireless ose me kabell, dhe mundeson qe te lundroni ne internet direkt ne TV juaj vetem duke perdorur telekomanden
Sistem Operativ Tizen OS (i krijuar nga Samsung)
Video:
Ekran 40" (101cm diagonal) me rezolucion Full HD 1920 x 1080 pixels
Rrjedhshmeria e pamjes 600Hz PQI
Marres dixhital tokesor dhe satelitor High Definition, dhe marres kabllor DVB-T2 / C / S2
Vend per modul C+
Mega kontrast
Audio:
Fuqi 20W (2 bokse nga 10W) Ultra Surround mundeson volum shume te larte dhe ze te paster
Portat: 4 x HDMI, 3 x USB, Skart, Komponent, Kompozit, Porte LAN, dalje optikale
Permasat:
Pa stenden 90.7 x 53.6 x 6.3 cm
Me stenden 90.7 x 58.6 x 28.8 cm

  • Specifikimet
  • Marka: Samsung
  • Garancia: 2 vjet
  • Madhesia e Ekranit TV: 40"
  • Lloji TV: LED
  • SMART: PO
  • Rezolucioni: 1920 x 1080 (Full-HD)
  • Frekuenca: 600Hz