TV Samsung LED UE55K6372SUXXH

Shëno vlerësimin tënd

TV Samsung LED UE55K6372SUXXH

TV Samsung LED UE55K6372SUXXH

 • 2 vjet garanci
 • Garanci ne cilesi

NP1080

155 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

TV Samsung LED UE55K6372SUXXH

Përmasat: 55" (140 cm) 
 

Rezolucioni: Full HD (1920 X 1080) 

Smart TV (Tiezen Smart Hub 2.0) 

Frekuenca: 800 PQI 

Marrësi: DVB-C/T2/S2 

3 x HDMI; 2 x USB; 1 x Scart; Optical 

Zëri: 20W 

Wi-Fi 

PiP 

 • Specifikimet
 • Marka: Samsung
 • Garancia: 2 vjet
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Ekran LED: Ekran LED
 • Madhesia e Ekranit TV: 55"
 • Lloji TV: LED i harkuar
 • SMART: PO
 • Rezolucioni: 1920 x 1080 (Full-HD)
 • Frekuenca: 600Hz