TV Samsung LED UE55KS9002TXXH

  • 2 vjet garanci

Add to wishlist

TV Samsung LED UE55KS9002TXXH Shiko te zmadhuar

16252

319 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Marka: Samsung

Ekran LED

Ultra HD

Frekuenca 2400 POI(HZ)

Kontrasti: Mega DCR

Smart TV

Me wifi, DLNA Bluetooth

Audio: 2X 30W (DTS studiosound)

Marresi:dvb-T2/C/S2

HDMI/USB:4X/3X

Moduli: CI+

ETHERNET

Dalje optikale

Konsumi maksimal (Watt): 85

Konsumi standby:0.5

Permasat me mbajtese (GJXLXTH): 122.6x80x37.6 cm

  • Specifikimet
  • Marka: Samsung
  • Garancia: 2 vjet
  • Ekran LED: Ekran LED
  • Madhesia e Ekranit TV: 55"
  • Lloji TV: LED i harkuar
  • SMART: PO
  • Rezolucioni: 4K (Ultra-HD)
  • Frekuenca: 600Hz