Ngrohese Kumtel Dx-25, 2500 W

Shëno vlerësimin tënd

Ngrohese Kumtel Dx-25, 2500 W

Ngrohese Kumtel Dx-25, 2500 W

  • 6 muaj garanci
  • Garanci ne cilesi
Cmim i reduktuar!

Add to wishlist

Ngrohese Kumtel Dx-25, 2500 W Shiko te zmadhuar

AA0076

10 990 Lekë

12 990 Lekë

-2 000 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Ngrohese Kumtel Dx-25, 2500 W

Kumtel sjell ne treg ngrohesen e cila vendoset ne mur dhe ngroh ambientet tuaja ne shtepi, zyra apo kudo.

Me dy rezisteca dhe me nje termostat qe kontrollon temperaturen kjo ngrohese eshte e pershtatshme per keto dite te ftohta dimri.

  • Specifikimet
  • Marka: KUMTEL
  • Garancia: 6 muaj
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Fuqia: Fuqia 2500W
  • Lloji i ngroheses: Me rezistence