Bluze Spongebob 4 - 12 Vjec

Shëno vlerësimin tënd

Bluze Spongebob 4 - 12 Vjec

Bluze Spongebob 4 - 12 Vjec

Add to wishlist

Bluze Spongebob 4 - 12 Vjec Shiko te zmadhuar

1 090 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Bluze Spongebob 4 - 12 Vjec

Bluze per te apasionuarit pas Spongebob.

E disponueshme ne tre ngjyra: gri, e verdhe dhe blu e erret.

Per moshat 4 deri ne 12 vjec.

Shume material i bute dhe komod.