Karrige masazhuese per bebe

6072

6 790 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Karrige masazhuese per bebe

Nje karrige baby-siter per beben tuaj.

Fale nje mekanizmi ajo percjell vibrime masazhuese dhe qetesuese per femijen.

Aktivizohet lehte me nje buton.

E kompletuar me personazhe kafshesh simpatike.

Paloset per te mos zene shume hapsire.